VisitorVille.com
Titulní stránka » Novinky

Začíná předprodej Apple iPAD2 v ČR

17 Březen 2011 6 454 zobrazení Autor: PR článek

Internetový obchod s počítači a elektronikou CZC.cz zahájil předprodej tabletů Apple iPAD2. Zájem zákazníků o nástupce dnes již legendárního modelu iPAD je necelé dva týdny před oficiálním uvedením na trh značný.

Kolik bude stát Apple iPAD2 v ČR ?

Ačkoliv dosud není známa přesná cena, jsou zákazníci ochotni si nový tablet objednat již nyní. Cena za základní model s 16GB kapacitou se nyní odhaduje na necelých 12 tisíc Kč, na plně vybavené mo­dely si zákazníci musí připravit téměř 20 tisíc Kč. Finální cena bude známa v den oficiálního uvedení na trh – 25. března 2011.

„První objednávku jsme zaznamenali dokonce již pár hodin od zařazení do nabídky. Od té doby evidujeme několik desítek předobjednaných kusů a očekáváme, že toto číslo bude v následujících dnech růst“, uvedl za CZC.cz Josef Matějka, majitel společnosti.

Co nového přináší Apple iPAD2 ?

iPAD 2 přinásí oproti předchozímu modelu rychlejší procesor, tenčí tělo, dvojici fotoaparátů s možností na­táčení videa v HD kvalitě a operační systém iOS 4.3. Apple zatím počet prodaných přístrojů za první víkend nezveřejnil, odhaduje se však, že mohl dosáhnout až milionu kusů.


Pridat.eu
Nelíbilo seLíbilo se (+1 rating, 1 votes)
Loading ... Loading ...

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.