VisitorVille.com
Titulní stránka » Novinky

Vytvoř stránku na Wikipedii a vyhraj netbook

20 Březen 2010 Autor: Jan Uruba

Wikimedia Česká republika ve spolupráci s Českou spořitelnou vyhlásila soutěž o ceny v hodnotě přesahující 50 000kč. Hlavní cenou je netbook od sponzora, firmy Asus. Wikimedia chce tímto krokem motivovat wikipedisty a přilákat nové autory kteří by aktivně přispívali na portál wikipedia.org. Wikimedia plánuje po skončení tohoto kola soutěže, několik desítek dalších běhů.

Soutěž je rozdělená do tří tématických okruhů (Historie – Věda – Obchod a podnikání). Každá oblast je porotou vyhodnocena a odměňována nezávisle. V každé z nich je na 100 různě zaměřených stránek, které na začátku soutěže je potřeba založit a v průběhu obohacovat. Každá aktivita uživatelů na těchto stránkách je bodově ohodnocena. Nejlepší a nejaktivnější uživatelé mají potom větší šanci že je soutěžní porota uzná za vítěze.

Ceny:

  • Netbooky Asus
  • Webkamery Microsoft
  • Myši Microsoft
  • Dárkové nákupní poukázky na nákup knih
  • Drobné věcné ceny

Na zadání soutěže a seznam oblastí a stránek se dostanete přes tento odkaz a pravidla soutěže naleznete zde. Pokud vás soutěž oslovila, zaregistrujte se a tvořte.


Pridat.eu

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.