VisitorVille.com
Titulní stránka » Novinky

Tablet HP Slate7

27 Duben 2013 Autor: luve88

Cenově dostupný tablet HP Slate7 s operačním systémem Android Jelly Bean, který nabízí uživatelům připojení ke všem oblíbeným mobilním službám Googlu.

Díky 17,78cm (7″) úhlopříčce a hmotnosti pouhých 368 g představuje model HP Slate7 ideálního, vysoce spolehlivého osobního elektronického „společníka“. Jeho tělo, které tým vývojářů vybarvil kombinací černé barvy s šedým nebo červeným odstínem na zádech, je vyrobeno z vysoce odolné nerezové oceli. HP Slate7 je také prvním tabletem na trhu, nabízejícím špičkovou technologii Beats Audio pro přehrávání zvuku v dosud nejvyšší kvalitě, jakou jsou současné tablety schopny nabídnout.

Tablet HP Slate7 přináší nejoblíbenější mobilní služby společnosti Google, například Google Now, Google Search, Gmail, YouTube, Google Drive či Google+ Hangouts pro video komunikaci s více uživateli současně, stejně jako přístup k aplikacím a digitálnímu obsahu dostupnému prostřednictvím služby Google Play.(1)

„Abychom dokázali maximálně flexibilně reagovat na rostoucí zájem o tablety ze strany koncových uživatelů i podnikové sféry, budeme nabízet řadu nových modelů lišících se fyzickým vzhledem i použitým operačním systémem,“ řekl Alberto Torres, senior vicepresident obchodní jednotky HP Global Mobility Business Unit. „Náš nový model HP Slate7 založený na operačním systému Android představuje atraktivní vstupní bod mezi tablety pro koncové uživatele, zatímco revoluční podnikové modely HP ElitePad s operačním systémem Windows® 8 ideálně poslouží firmám, organizacím či státní správě. Obě řady tabletů samozřejmě poskytují špičkové služby a podporu, na jaké jsou uživatelé HP produktů dlouhodobě zvyklí.“

Rychlé připojení a snadné používání

Srdce tabletu tvoří procesor ARM Dual Core Cortex-A9 s frekvencí 1,6 GHz, díky němuž je tablet Slate7 velmi rychlý, výkonný a bleskově reagující. Podpora bezdrátových sítí umožňuje uživatelům okamžitý přístup k e-mailu, internetu a dalším klíčovým aplikacím, zatímco vysoce kontrastní HFFS (High-aperture-ratio Field Fringe Switching) displej nabízí široké pozorovací úhly pro snadné prohlížení dokumentů, fotografií, videa či hraní her, které si lze bez ztráty čitelnosti vychutnat i ve venkovních světelných podmínkách.

Součástí výbavy tabletu je rovněž 3Mpix fotoaparát na jeho zadní straně a VGA fotoaparát na přední straně pro pohodlné využívání multimediální komunikace, natáčení videa a fotografování.

Uživatelé modelu HP Slate7 mohou využívat aplikaci HP ePrint(2) pro snadný tisk bez ohledu na to, jestli se zrovna nacházejí doma nebo na cestách; unikátní nativní funkce navíc umožňují přímý tisk z většiny aplikací. Pro snadný přenos souborů je připraven port MicroUSB. Tablet obsahuje pečlivě vybraný balík různorodých aplikací od HP od exkluzivních her až po nástroje pro zvýšení pracovní produktivity a uživatelského komfortu.


Pridat.eu

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.