VisitorVille.com
Titulní stránka » Preview

Tablet EliteBook Revolve

19 Leden 2013 4 253 zobrazení Autor: luve88

Dotykový přizpůsobitelný tablet a nové příslušenství dokazují plnění závazku HP uvádět flexibilní počítačová řešení pro vysoce individuální potřeby zákazníků

Jediné pootočení zápěstím stačí, aby se HP EliteBook Revolve přizpůsobil jakýmkoli požadavkům. Tento tablet byl navržen speciálně pro podnikové a korporátní zákazníky, kteří potřebují skloubit požadavky na ultratenký notebook s možnostmi dotykového tabletu. Špičkový výkon zajišťuje nejnovější třetí generace procesoru Intel® Core™ a optimalizace pro Windows® 8(1), navíc lze přístroj použít také jako dotykový tablet s displejem ve vysokém rozlišení (HD)(2).

HP rovněž představilo nový doplněk HP Multi-Tablet Charging Module(3), který zajistí rychlé a snadné nabíjení až deseti tabletů při použití jediné elektrické zásuvky. Toto příslušenství je vhodné do širokého spektra pracovních prostředí; chrání všechny připojené tablety blokovacím mechanismem a navíc i zámkem.

HP EliteBook s širokými možnostmi využití

Díky dotykovému displeji s možností natočení mohou uživatelé sdílet svou práci s jinými kolegy, případně displej přiklopit a používat zařízení jako ultramobilní tablet. HP EliteBook Revolve je navržen na míru vytížení v podnikovém prostředí a představuje již devátou generaci přizpůsobitelných tabletů HP. Nabízí veškeré moderní nástroje pro maximálně pohodlnou a spolehlivou práci, jako například:

  • Operační systémy Windows 7 Pro nebo Windows 8 Pro, které přinášejí známé uživatelské prostředí a dotykové ovládání. Špičkový výkon zajišťují nejnovější procesory Intel.
  • 11,6″ HD(3) displej a 1,4kg tělo(4) pro vysokou mobilitu na cestách bez ztráty výkonu.
  • Automatické přizpůsobení orientace obrazu displeje, jeho jasu a dalších parametrů v závislosti na aktuálním natočení a umístění displeje.
  • Klávesnici standardní velikosti i volitelné dotykové pero.
  • 720p HD4 kameru, duální mikrofon, DTS zvuk studiové kvality a software CyberLink YouCam pro snadné uskutečňování videohovorů či vytváření HD videí.
  • Špičkové prémiové materiály, včetně vysoce trvanlivého, proti škrábancům odolného skla Corning Gorilla® Glass® 2 a celohořčíkového těla.
  • Možnosti připojení k dokovací stanici podnikové třídy, která umožňuje okamžitě používat externí displej, klávesnici, myš, rozšiřující porty nebo tiskárnu(3).
  • 3G WWAN modem(5), porty USB 3.0, DisplayPort a technologie NFC(6) pro snadnou a bezpečnou práci na cestách(7).
  • Rozšiřitelnost o další komponenty podnikové třídy, včetně podpory SSD disků do velikosti 256 GB s technologií Intel Rapid Start(8), která zpřístupňuje data do pouhých pěti milisekund(9).

Pridat.eu
Nelíbilo seLíbilo se (Zatím nehodnoceno)
Loading ... Loading ...

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.