VisitorVille.com
Titulní stránka » Uncategorized

Profesionální servis a oprava notebooku za nízkou cenu? Možné to je!

3 Listopad 2012 Autor: luve88

I když bychom si to přáli, opak je pravdou – notebooky nejsou nesmrtelné. Čas působí i na ně, a právě proto mají zejména po delším používání sklony k poruchovosti. Na koho se obrátit v případě, že potřebujete váš notebook opravit nebo třeba jen zkontrolovat, jestli je vše v pořádku? Rozhodně ne na „kamaráda – počítačového odborníka“. Pokud potřebujete provést jakoukoliv opravdu vašeho notebooku, rozhodně se obraťte na profesionály…

Profi pomoc se rozhodně vyplatí

Jedině profesionálové jsou totiž zárukou kvalitně odvedené práce. Na servis a opravy notebooků se specializuje

Oprava notebooku

Oprava notebooku

například společnost ABAX. Jejich pobočky se nacházejí po celé České republice, jsou tak lehce dostupné pro každého. Notebooky opravují od roku 1995, takže mohou nabídnout opravdu profesionální služby a mnoho zkušeností.

Nízké ceny jako příjemný bonus

Pokud byla cena za opravu notebooku tím, čeho jste se do dnešního dne báli, potom na to rychle zapomeňte. Ceny notebooku v současné době klesají, takže logicky klesá i cena jejich servisu a opravy. ABAX provádí servis notebooků včetně svozu zakázek odkudkoli, takže vy se nebudete muset téměř o nic starat. Vše bude probíhat tak, že technici nejdříve zjistí závady, poté určí cenu, kterou s vámi zkonzultují a pokud ji schválíte, provedou opravu. ABAX poskytuje také služby záchrana a obnova dat z poškozených datových nosičů a nabízí také náhradní díly na notebooky mnoha značek.

Pro všechny značky

ABAX nabízí servis notebooků Asus, HP, Lenovo, Acer, Dell, Toshiba a mnoha dalších. Výborná je i rychlost opravy -  60% oprav notebooků je vyřízeno do 1 týdne, což vám v jiných servisech zaručí jen velmi těžko. Servis Asus nebo notebooku jiné značky půjde s ABAX jako po másle. Pokud tedy chcete jistotu kvality a profesionální práce, obraťte se na ABAX, můžete jen získat.


Pridat.eu

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.