VisitorVille.com
Titulní stránka » Novinky

Proč najmout SEO agenturu

21 Říjen 2019 Autor: luve88

Pečlivě jste se připravili na podnikání. Dlouze jste zvažovali sortiment zboží, investovali jste do působivých fotografií, videí nebo popisů. Několikrát jste upravili grafickou podobu a změnili ceny. Obchod i sklad jsou nachystány tak, aby realizovaly desítky objednávek denně. Proč se tak neděje? Jak je možné, že konkurence má vyšší ceny, a přesto nikdo nenakoupí u vás? Chybí zákazníci.

Online marketing

Rozsvícená výloha neláká

Dříve stačilo mít prodejnu se zajímavým zbožím na dobrém místě, nejlépe na hlavní ulici. Zákazníky procházející okolo jste zaujali pěknou výlohou a ti brzy vstoupili do prodejny. Chvíli poté už je mohl vlídný prodavač nebo usměvavá prodavačka přesvědčit o kvalitách zboží. Ti uskutečnili nákup a do prodejny se rádi vraceli i v budoucnu.

Ve virtuálním světě internetu platí podobná pravidla. Možná se na první pohled může zdát, že je mnohem náročnější je splnit, ale vlastně to tak není. Potřebujete, aby si k vám lidé našli cestu. Odměnou je pak otevřený svět a obchody co téměř neznají hranice. Stačí sáhnout po příležitosti, která se před vámi otevírá.

Tou pomyslnou rozsvícenou výlohou je vaše webová stránka a to, zda ji lidé najdou, záleží hodně na její pozici ve vyhledávači. Zákazníci zkrátka musí váš obchod najít.

A jak se do vašeho obchodu dostanou? Představte si, že hledají svatební šaty. Takový zákazník často vyndá z kapsy mobil a do okénka vyhledávače napíše např. “svatební šaty Praha”. Google mu nabídne výsledky a zákazník navštíví jeden z webů na čelních pozicích.

SEO pracuje pro vás

Co se děje, jakmile někdo napíše hledaný výraz do vyhledávače? Systém rychle vyhodnotí, které stránky nabízejí to, co uživatel potřebuje. Podle relevance pak seřadí odkazy na určené stránky. Uživatel obvykle hledá jen několik vteřin, proto je ochotný navštívit sotva pár nabídnutých odkazů. Samozřejmě jsou to ty na předních pozicích.

Search Engine Optimization (optimalizace pro vyhledávače, SEO) má za úkol zajistit stránkám vyšší návštěvnost a vašemu byznysu zářnou budoucnost právě tím, že na váš web přivede zákazníky.

SEO

SEO agentura, partner na cestě k zisku

SEO agentura je odborníkem v online marketingu a postará se o to, aby se vaše stránky nejen posunuly na přední post, ale také o to, aby si první pozice udržely dlouhodobě.

Návštěvnost webu je něco, co obvykle nezískáte přes noc. SEO je běh na dlouhou trať a na propagaci vašich stránek je potřeba pracovat dlouhodobě.

Vypravte se na přední pozice

Jak by se změnil váš zisk, kdyby se návštěvnost vašich stránek zvedla o stovky procent? Ano, takové výsledky skutečně můžete díky SEO mít. Je třeba jen trpělivost a spolupráce s profesionální SEO agenturou. Propagace vašich stránek vám bude přinášet podstatně více, než bude výše účelně vynaložené investice zapsaná ve vašem účetnictví.

Nečekejte na zázrak, vše má v rukou inteligentní algoritmus. Stránky se na vyšší post neposunou samy, posune je SEO optimalizace pro vyhledávače. Začněte co nejdříve a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.


Pridat.eu

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.