VisitorVille.com
Titulní stránka » Novinky

Potřebujete kvalitní a spolehlivou prezentační techniku? Obraťte se na C-mont

3 Únor 2017 Autor: luve88

Potřebujete pro Vaši firmu zajistit novou prezentační techniku, ale nevíte si rady, jakou vybrat? Nechcete investovat peníze do nákupu, ale preferujete spíše pronájem určitého zařízení? Hledáte společnost, která se postará kompletně o všechno, co s audiovizuální technikou souvisí, od návrhu řešení, přes profesionální instalaci až po pravidelný servis a revize? Pokud jste na některou z těchto otázek odpověděli kladně, doporučujeme Vám využít služeb české společnosti C-mont, jež se specializuje na poskytování služeb v oblasti prezentační techniky.

Široké možnosti využití

V dnešní době už je kvalitní prezentační technika naprostou samozřejmostí a běžně se používá na celé řadě různých míst. Svoje využití má zejména ve školách, kongresových sálech, konferenčních a zasedacích místnostech, hotelech, restauracích apod. Velký význam má na různých sportovních a kulturních akcích, kde se bez profesionální AV techniky neobejdou. Společnost C-mont má zkušenosti s instalací této techniky v mnoha různých zařízeních, od hotelů a restaurací, přes firemní prostory, školy a univerzity, až po zajištění velkých kulturních a sportovních událostí.

Učebna

Nabídka prezentační techniky

Prezentační technika je poměrně široký pojem, pod nímž se skrývá spousta různých audiovizuálních zařízení. K těm nejžádanějším patří zejména mikrofony, reproduktory, projektory, LCD a LED displeje, plazmové obrazovky, interaktivní tabule, dotykové displeje, řídící systémy a mnoho dalších technických produktů. Společnost C-mont zajišťuje nejen prodej, ale především instalaci, pronájem, servis a údržbu této techniky od různých značek. Pomůžeme Vám zajistit ozvučení a osvětlení Vaší akce, postaráme se také o kamerové záznamy, velkoplošné projekce a jiné činnosti, které s prezentační technikou souvisejí. Díky bohatým zkušenostem si dokážeme poradit i s náročnějšími zakázkami a uděláme maximum pro Vaši 100% spokojenost.

Audiovizuální technika

Naše činnost se zaměřuje zejména na profesionální osvětlení a ozvučení akcí, velkoplošné projekce a výstavní panely, zvukové i kamerové záznamy, profesionální AV záznamy, revizní a servisní práce, ale i na různé řídící systémy nebo domácí automatizaci. Můžeme Vám nabídnout komplexní služby v oblasti realizace audiovizuálního řešení a postaráme se o kompletní technické zajištění Vaší akce.

Audiovizuální technika

Základní informace o společnosti C-mont

Společnost C-mont, jež se zaměřuje na poskytování služeb v oblasti audiovizuální techniky, vznikla před 13 lety, odštěpením servisního týmu od jednoho z největších dodavatelů AV a prezentační techniky. Od roku 2011 už funguje jako společnost s ručením omezeným a nabízí nejlepší profesionální služby pro všechny, kteří mají zájem buď o koupi nebo o pronájem AV systémů. Sídlo firmy se nachází v našem hlavním městě na adrese Poděbradská 261/61, Praha, 198 00, podrobné informace o společnosti naleznete také na internetových stránkách c-mont.cz.


Pridat.eu

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.