VisitorVille.com
Titulní stránka » Novinky

PocketBook Color Lux: Barevná čtečka elektronických knih

18 Květen 2013 4 528 zobrazení Autor: luve88

Společnost PocketBook představuje milník v elektronickém čtení – první barevnou čtečku elektronických knih s nasvícením na světě – PocketBook Color Lux, která nastavuje laťku o stupeň výš.

„Čtení elektronických publikací bylo dosud pro uživatele omezeno na černobílé vnímání. Řada společností se pokoušela představit uživatelům barevnou čtečku elektronických knih. Většina těchto pokusů skončila ve fázi prototypů.  Těší nás, že můžeme představit první skutečně využitelnou a komerčně dostupnou barevnou čtečku elektronických knih s nasvícením na světě“, řekl Maksym Zheleznyak, Head of CEE Sales Department společnosti PocketBook. „Náš nový PocketBook Color Lux poskytuje všechny benefity elektronického papíru, doplněné navíc vrchním nasvícením displeje pro večerní čtení a velmi pohodlným dotykovým ovládáním. To vše v kombinaci s přijatelnou cenou tvoří z této čtečky skutečný milník v elektronickém čtení“.

PocketBook Color Lux

PocketBook Color Lux

Vynález elektronického papíru přinesl lidem možnost číst elektronické publikace a texty stejně pohodlně, jako na skutečném papíře. Základní myšlenka této technologie je založena na principu zdravého čtení. LCD displeje, které jsou využívány v monitorech, mobilních telefonech nebo tabletech jsou podsvíceny a v podstatě svítí uživatelům do očí. Jejich dlouhodobé používání, například čtení, není proto pro oči optimální. Navíc při zobrazování čerpají stále energii z baterie. Elektronický papír je speciální technologií, která při čtení působí dojmem skutečného papíru, nesvítí do očí a nespotřebovává žádnou energii. Jediným okamžikem, kdy potřebuje elektronický papír přísun energie, je okamžik, kdy překresluje stánku. Tomu při čtení odpovídá otáčení stránky.

Skutečná revoluce v oblasti elektronického čtení

PocketBook Color Lux je nová elektronická čtečka nejvyšší kvality s možnostmi, o kterých se uživatelům dosud jen zdálo. Kombinuje zásadní inovace s vynikající kvalitou produktů PocketBook. 8“ velký komfortní dotykový displej založený na technologii E Ink Triton dokáže zobrazit 4096 barev a poskytuje vynikající obraz všech typů publikací, včetně obrázků a časopisů. PocketBook Color Lux je ideálním přístrojem pro čtení periodik bohatých na mapy, fotografie a grafy i barevných dětských komiksů a pohádek.

Uživatelé mohou navíc využít speciální funkce Text to Speech, která dokáže předčítat elektronický text do sluchátek nebo reproduktorů ve zvukovém formátu, který je dobře srozumitelný.

PocketBook Color Lux umožňuje plnohodnotné, pro oči bezpečné čtení s možností využití nasvícení elektronického papíru při večerním čtení.  Dotykový displej s možností ovládání více prsty umožňuje snadno ovládat změnu velikosti zobrazení a ovládat při čtení všechny funkce a nástroje.

Zážitek ze čtení nepřeruší vybitá baterie – čtečka PocketBook Color Lux je vybavena vestavěnou baterií 3000 mAh, která dokáže na jedno nabití překreslit (otočit) až 5400 stránek.

Bezpečnost, snadnost použití a radost ze čtení – tato slova vyjadřují výhody této nové čtečky, která je ideálním dárkem pro každého milovníka literatury a čtení obecně. To vše doplňuje díky vestavěnému rozhraní Wi-Fi možnost přístupu k internetu nebo hraní jednoduchých her.

Práce s mnoha formáty a možnostmi

Čtečky elektronických knih PocketBook jsou známy jako zařízení, které dokážou zobrazit největší množství různých formátů, od klasických elektronických knih až po komfortní zobrazení formátu PDF. Také nový PocketBook Color Lux umožňuje čtení všech dostupných formátů e-knih.

Vestavěné rozhraní Wi-Fi otevírá mnoho dalších možností, včetně využití sociálních sítí a služby PocketBook ReadRate, která shromažďuje hodnocení knih a publikací od mnoha čtenářů. Nainstalované slovníky ABBYY® Lingvo poskytují čtenářům navíc pomoc při čtení cizojazyčných knih a časopisů.

Čtečka PocketBook Color Lux bude na našem trhu dostupná  v průběhu černa letošního roku za koncovou cenu 6 599,- Kč.


Pridat.eu
Nelíbilo seLíbilo se (Zatím nehodnoceno)
Loading ... Loading ...

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.