VisitorVille.com
Titulní stránka » Zajímavosti

Omrzel vás zevnějšek netbooku? Změňte ho!

17 Říjen 2009 Autor: Jan Uruba

aasp-crime-revJestli už vás zevnějšek vašeho netbooku omrzel, nezoufejte. Je tu řešení. Na českém trhu se objevily speciální nalepovací fólie které vám mohou spestřit váš počítač. Lehce se nalepí, lehce se odlepí a nezůstávají po nich žádné stopy na netbooku. Toto řešení se hodí i v případě že váš netbook je natolik poškrábaný že se s ním stydíte ukázat na veřejnosti. Jeden polep těla netbooku stojí v průměru 350kč.

Děti jsou hodně náročné na barvu a celkový vzhled netbooku. Nechte je si  vybrat tu fólii která je pro ně nejhezčí. A když je časem omrzí, stará se sloupne a vaše dítě si koupí novou která se mu zrovna líbí. Každý návrh je vyroben z odolné, lesklé ochranné vrstvy, která se vůbec nerozmazává, nešpiní ani ji nelze poškrábat. Unikátní lepidlo zabraňuje tvoření vzduchových bublin během instalace a ani po odstranění nezůstávají stopy. Takže instalaci zvládne úplně každý. A to z pohdlí svého domova.dm9-bonita
Na českém internetu prodává svoje nalepovací fólie například e-shopy  CoolSkins.cz nebo SkinZone.cz


Pridat.eu

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.