VisitorVille.com
Titulní stránka » Novinky

Netbook Samsung N145

19 Listopad 2010 39 739 zobrazení Autor: PR článek

Společnost Samsung představila nový stylový a vysoce výkonný netbook Samsung N145. Díky inovativní funkci Fast Start, operačnímu systému Genuine Windows® 7 Starter, 10,1“ antireflexní LED obrazovce a extra dlouhé výdrži baterie aspiruje Samsung N145 na pomocníka, s nímž lze vše zvládnout rychleji a s maximálním výsledkem.

Fast Start – funkce, která vás dostane do hry,  než napočítáte do tří

Netbook Samsung N145

Netbook Samsung N145

Netbook Samsung N145 disponuje řadou funkcí pro snadnější a efektivnější užívání. Jednou z nich je i unikátní funkce pro rychlý start netbooku – Fast Start. Zapomeňte na dlouhé prodlevy při zapínání, díky funkci Fast Start je Samsung N145 připraven s vámi spolupracovat během pouhých tří sekund od jeho otevření nebo stisknutí tlačítka Power. Navíc v režimu spánku zachová Samsung N145 vaše data na HDD a v paměti po dobu tří dnů přesně v takové podobě, v jaké jste je opustili. Ta se pak na obrazovce objeví do tří sekund od spuštění netbooku, a vy tak můžete hned pokračovat v rozpracovaném dokumentu, aniž byste ztráceli čas.

Vynikající multimedia

Samsung N145 je navržen tak, aby dokonale zachytil každý detail jak z pohledu barev, tak ostrých linií. Zásluhu na tom má především 10,1“ antireflexní LED obrazovka, která umožňuje sledování filmů a videí či prohlížení fotografií i na přímém slunci. Díky funkci AllShare navíc snadno bezdrátově propojíte netbook Samsung N145 s jinými zařízeními Samsung ve vaší domácnosti.

Dlouhá výdrž baterie, odolnost proti nárazům

S netbookem Samsung N145 se nemusíte striktně vázat na neustálý přísun energie. Jeho baterie vydrží až 9,7 hodin provozu! Zároveň je netbook vybaven tzv. technologií Samsung Duracase, takže odolává případným nárazům a poškrábání.

Minimalistický design, elegantní řešení

Samsung N145 se povedl i z hlediska svého designu. Tenké linie  s jemnými konturami  esteticky začleňují obrazovku a klávesnici, takže vše ladí v jeden vysoce elagantní celek.  K dispozici je i několik barevných variant netbooku Samsung N145, takže si můžete vybrat podle vašeho vkusu.

Samsung N145 je na našem trhu k dispozici za orientační MOC 6 800,- Kč včetně DPH.


Pridat.eu
Nelíbilo seLíbilo se (+3 rating, 5 votes)
Loading ... Loading ...

View Comments »

 • Michal píše:

  Program Systémové informace ukazuje že CPU je dvoujádrový, To samé program SiSoft Sandra. V návodu o tom nic. Navíc podle návodu lze operační paměť osadit max. 2GB modulem, SiSoft Sandra ukazuje max. 8GB modul. Logikal/ Chipset má max. 4GB paměť, osazenou 1GB.

 • Tonda píše:

  V Biosu lze zapnout / vypnout funkci, aby se CPU pro OS zdánlivě chovalo jako dvoujádrové, i když v reálu není. Pokud je zapnuta, tak OS (Windows i Linux) vidí CPU jako dvoujádrové. Podle komentáře v BIOSu to má trošku zvednou výkon PC.

 • Xspy píše:

  Jinak mám problém s maximálním rozlišením … jako max mi 7 po připojení exerního monitoru udávají nedostačujících 1680×1050

 • honza píše:

  no, po připojení k 24 palcovému panelu phillips (fullHD) mi to v tom full-HD taky jede.Ale musíš mít obraz přeplej jen na panel. Když si necháš obraz i na malým panelu tak je to mnohem míň.

 • Renata píše:

  Ahoj, můžete mi nekdo poradit, jak u daného not'ásku spustit webcam? Dííííky

 • HOST píše:

  Dal jsem si napájení baterie na 80% a ted už to nemůžu dát zpátky na 100%. Poradí mi někdo, jak na to?

 • Robert píše:

  Ahoj jak přeinstaluju netbook

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.

blog comments powered by Disqus