VisitorVille.com
Titulní stránka » Novinky

Netbook Samsung N145

19 Listopad 2010 Autor: PR článek

Společnost Samsung představila nový stylový a vysoce výkonný netbook Samsung N145. Díky inovativní funkci Fast Start, operačnímu systému Genuine Windows® 7 Starter, 10,1“ antireflexní LED obrazovce a extra dlouhé výdrži baterie aspiruje Samsung N145 na pomocníka, s nímž lze vše zvládnout rychleji a s maximálním výsledkem.

Fast Start – funkce, která vás dostane do hry,  než napočítáte do tří

Netbook Samsung N145

Netbook Samsung N145

Netbook Samsung N145 disponuje řadou funkcí pro snadnější a efektivnější užívání. Jednou z nich je i unikátní funkce pro rychlý start netbooku – Fast Start. Zapomeňte na dlouhé prodlevy při zapínání, díky funkci Fast Start je Samsung N145 připraven s vámi spolupracovat během pouhých tří sekund od jeho otevření nebo stisknutí tlačítka Power. Navíc v režimu spánku zachová Samsung N145 vaše data na HDD a v paměti po dobu tří dnů přesně v takové podobě, v jaké jste je opustili. Ta se pak na obrazovce objeví do tří sekund od spuštění netbooku, a vy tak můžete hned pokračovat v rozpracovaném dokumentu, aniž byste ztráceli čas.

Vynikající multimedia

Samsung N145 je navržen tak, aby dokonale zachytil každý detail jak z pohledu barev, tak ostrých linií. Zásluhu na tom má především 10,1“ antireflexní LED obrazovka, která umožňuje sledování filmů a videí či prohlížení fotografií i na přímém slunci. Díky funkci AllShare navíc snadno bezdrátově propojíte netbook Samsung N145 s jinými zařízeními Samsung ve vaší domácnosti.

Dlouhá výdrž baterie, odolnost proti nárazům

S netbookem Samsung N145 se nemusíte striktně vázat na neustálý přísun energie. Jeho baterie vydrží až 9,7 hodin provozu! Zároveň je netbook vybaven tzv. technologií Samsung Duracase, takže odolává případným nárazům a poškrábání.

Minimalistický design, elegantní řešení

Samsung N145 se povedl i z hlediska svého designu. Tenké linie  s jemnými konturami  esteticky začleňují obrazovku a klávesnici, takže vše ladí v jeden vysoce elagantní celek.  K dispozici je i několik barevných variant netbooku Samsung N145, takže si můžete vybrat podle vašeho vkusu.

Samsung N145 je na našem trhu k dispozici za orientační MOC 6 800,- Kč včetně DPH.


Pridat.eu

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.