VisitorVille.com
Titulní stránka » Novinky

Nefunkční notebook nevyhazujte. Nechte si ho levně opravit!

2 Leden 2018 Autor: luve88

Máte doma notebook, který se znenadání odporoučel do „věčných lovišť“? Ale co když jeho dnům není tak úplně konec a v budoucnu vám ještě dobře poslouží? Pokud nejde o deset let starou vykopávku, ale model s dostatečnými parametry, bylo by na škodu jej odepsat. Oprava vás nemusí vyjít draho, stačí se jen poohlédnout po správném servisu.

Je lepší autorizovaný, nebo neznačkový servis?

Než se pustíte do výběru konkrétní opravny, budete se muset rozhodnout mezi opravou v autorizovaném a neautorizovaném servisu. Jaký je mezi nimi rozdíl? Především v ceně opravy notebooků. Značkové servisy musí dodržovat pravidla dané výrobcem, což v praxi znamená především to, že i menší opravy řeší výměnou celé základní desky. To je logicky mnohem dražší než výměna vadného komponentu.

výměna vadného komponentu

Neznačkový servis notebooku vás vyjde na podstatně nižší částku. Měli byste si však dobře rozmyslet, do které opravny zařízení pošlete, protože z hlediska kvality jsou na tom opravny notebooků všelijak.

Jak poznáte kvalitní neznačkový servis?

Skutečnost, že je opravna neautorizovaná, ještě nemusí znamenat, že nedisponuje technickým zázemím srovnatelným s autorizovanými servisy. Některé jsou naopak na velmi vysoké úrovni, což potvrzuje minimum reklamací.

V prvé řadě se řiďte dle referencí. Zjistěte si o daném servisu všechny dostupné informace, které najdete například na internetových fórech a diskuzích.

Kvalitní neautorizované servisy nabízí komplexní služby, které mohou zahrnovat pohodlný odvoz kurýrem, možnost sledování průběhu zakázky, bezplatnou diagnostiku apod. Zároveň se informujte o průměrné délce opravy. Vhod by vám mohl přijít také expresní servis do 24 hodin.

servis do 24 hodin

A který servis PC a notebooků odpovídá výše uvedenému popisu? K nejlépe hodnoceným opravnám patří síť poboček servisního centra ABAX.


Pridat.eu

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.