VisitorVille.com
Titulní stránka » Preview

LCD tablet Ainol Novo 7 FLAME

26 Září 2012 Autor: luve88

LCD tablet Ainol Novo 7 FLAME se může pochlubit skvělým IPS displejem s vysokým rozlišením 1 280 × 800 px, tedy stejným, jako používají konkurenční tablety Google Nexus 7 nebo Huawei MediaPad. Výsledkem je na 7“ displeji extrémně jemné rozlišení, které oceníte při prohlížení fotografií i běžné práci s tabletem.

Kvalitním obrazem se navíc můžete kochat i na televizi, k níž lze tablet jednoduše připojit skrze HDMI rozhraní. Sledovat tak můžete videa až ve Full HD rozlišení, stejně jako si na velké úhlopříčce zahrát svoji oblíbenou hru. Kromě HDMI portu najdete na těle tabletu ještě slot pro microSD kartu, kterou můžete rozšířit základní 16GB kapacitu až o dalších 32 GB. Nechybí ani konektor pro sluchátka či nabíječku. Na zadní straně pak najdete 5Mpx videokameru doplněnou přisvětlovací diodou/bleskem, pro videohovory pak slouží přední 2Mpx kamera.

O chod se stará dvoujádrový ARM procesor Cortex A9 taktovaný na 1,5 GHz, jehož součástí jsou i dvě grafická jádra Mali400. Tablet si tak hravě poradí s veškerými hrami pro tato zařízení. Díky 5000mAh baterii lze s tabletem pracovat kolem 10 hodin, při přehrávání hudby s vypnutým displejem pak tablet vydrží až kolem 20 hodin v provozu.

Novinkou je u tabletů Ainol i integrovaný Bluetooth modul, díky němuž můžete tablet propojit s externím GPS modulem nebo mobilním telefonem. Nechybí ani podpora externích 3G modemů. Tablet je dodáván v kompletní české lokalizaci s přístupem do obchodu Google Play.

LCD tablet Ainol Novo 7 FLAME foto

LCD tablet Ainol Novo 7 FLAME LCD tablet Ainol Novo 7 FLAME LCD tablet Ainol Novo 7 FLAME


Pridat.eu

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.