VisitorVille.com
Titulní stránka » Novinky

Když zlobí notebook

26 Březen 2014 7 752 zobrazení Autor: luve88

Poruchy notebooků mohou být různě vážné. Někdy je nutné přistoupit ke koupi nového přístroje, jindy stačí vyměnit některý komponent či dát notebook do opravny.

Náhradní díly na notebook

notebook

notebook

Dokážete si provést některé opravy notebooku sami? Ani tak se neobejdete bez náhradních dílů. Vždy si vybírejte důvěryhodného prodejce, se kterým budete mít jistotu originálních náhradních dílů na notebook.

Je také dobré nakupovat u prodejců, které mají velkou nabídku komponentů nejen pro velké množství značek, ale i konkrétní modelové řady, ať už potřebuje náhradní díly HP či SONY VAIO servis nebo cokoliv jiného. Snadno najdete to, co hledáte.

Mezi nejčastěji sháněné náhradní díly na notebook patří baterie, napájecí AC adapter, ventilátor chladič, klávesnice, pevný disk, LCD panel či paměť. Nedokážete si sami instalovat komponenty? Vyberte si prodejce, který zároveň provádí servis notebooků.

Servis notebooků

Potřebujete opravit notebook nebo ho upgradovat? Pokud nemáte ve svém okolí někoho, kdo je v této oblasti profíkem, budete se muset porozhlédnout po nějaké firmě. Servis notebooků nabízí mnohé společnosti a jak už to tak bývá, jejich kvalita se liší.

Při výběru konkrétní firmy se zajímejte o její reference. Je vhodné vybrat společnost s dlouholetými zkušenostmi. Dále vybírejte podle toho, na jaké notebooky se firma specializuje, a na region, ve kterém vám služby zajistí.

Existují i servisy notebooků s celorepublikovou působností. Tu vám nabízí např. ABAX servisní centrum působící na trhu již osmnáct let. Společnost zajišťuje odvoz notebooku k opravě z jakéhokoliv místa v České republice. Provede základní diagnostiku a poté vás informuje o opravě s cenovou nabídkou. Po opravě vám bude opět notebook dovezený domů. Pro zákazníky je to pohodlné.


Pridat.eu
Nelíbilo seLíbilo se (0 rating, 2 votes)
Loading ... Loading ...

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.