VisitorVille.com
Titulní stránka » Novinky

Jak chytře vyřešit firemní tisk a kopírování? Pronájem tiskáren a kopírek mùže snížit tiskové náklady až o 50 %

13 Listopad 2015 Autor: luve88

Tiskárna a kopírka patří k nejnutnějšímu vybavení kanceláře. Bez nich si hladký chod firmy nelze ani představit. Požadavky na jejich vlastnosti jsou při tom relativně jednoduché – spolehlivost, rychlost a úspornost. Zvláště poslední bod je ale velmi obtížné splnit. Náklady na pořízení a provozování mohou dosáhnout astronomické výše – zejména pro malé nebo začínající firmy. A přitom existuje snadnější řešení. Věděli jste, že pronájem tiskáren a kopírek může snížit tiskové náklady až o 50 %?

Pronájem tiskáren šetří náklady i starosti

Společnost Tomados radí: „Pronájmem tiskárny můžete dosáhnout nejen zajímavé úspory nákladů, ale také vám odpadnou starosti s jejich provozem.“ Spolehlivý poskytovatel těchto služeb by měl kromě samotného zařízení zajistit také např. pravidelnou údržbu, dodávky spotřebního materiálu a v případě poruchy také servis nebo urychlenou výměnu.

Kopírka

Jak vybrat firmu, která zajistí pronájem tiskáren?

Vybrat ideálního poskytovatele, jenž nabízí pronájem tiskáren, je nelehký úkol. Jsou známy i případy, kdy nevýhodná smlouva o pronájmu ve výsledku způsobila více škody než užitku. To se vám ale nemůže stát, pokud se obrátíte na skutečné odborníky ze společnosti Tomados. K nejzásadnějším výhodám pronájmu tiskáren od Tomados patří:

  • Možnost uzavřít smlouvu i na dobu neurčitou – nejste nijak vázáni délkou pronájmu, neplatíte žádné pokuty za předčasné ukončení pronájmu, pronájem na dobu neurčitou je za stejných finančních podmínek jako při pronájmu na dobu určitou
  • Nabídka zařízení i pro náročné – společnost Tomados má k dispozici tiskárny formátu A4 i A3 s chytrými funkcemi (Wi-Fi, oboustranný tisk, podavače papíru, skenování atd.)
  • Poradenství a asistence – specialisté Tomados vám pomohou s výběrem. Získáte tak spolehlivé řešení tisku, které bude stát méně a ušetří Vám nejen finance ale řadu starostí s provozem a servisem tiskáren. V případě pronájmu multifunkční tiskárny pro Vás bude zajištěna i pravidelná údržba, dodávka spotřebního materiálu a v případě poruchy také servis nebo urychlená výměna

Tomados opravuje i radí

Vlastníte-li tiskárnu, kopírku či jiné kancelářské zařízení, musíte počítat i s možností jejich poruchy. Společnost Tomados má zkušenosti s opravou všech zařízení, zejména značek HP, Canon, Brother, OKI, Konica Minolta, ale i dalších. Kromě samotné opravy jsou pracovníci společnosti Tomados schopni posoudit i možné příčiny problému. Může to být např. vlhkost vzduchu v místnosti či prašnost nebo nekvalitní papír. Díky kvalitně provedenému servisu a prohlídce tak můžete zabránit dalšímu opakování poruchy.

Tisk

Nejlevnější tiskové služby v Praze

Na Tomados se můžete obrátit i v případě, že potřebujete kvalitní barevný či černobílý tisk, a to ve formátech od A5 do A3. Na pobočce Vítkova 17, Praha 8 vám jsou k dispozici moderní a ultra-rychlé tiskárny, kopírky a skenery, které vyhoví i individuálním požadavkům (tisk na vlastní papír, oboustranný tisk, atd.). Výsledné publikace vám na místě svážeme kroužkovou vazbou, takže je můžete např. ihned začít využívat či distribuovat. Kontaktovat nás můžete buď telefonicky, emailem nebo si na internetových stránkách www.tomados.cz rovnou vypočítejte cenu za tisk a objednejte si jej prostřednictvím online formuláře.


Pridat.eu

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.