VisitorVille.com
Titulní stránka » Novinky

Intel AppUp Center expanduje do Evropy a na Linux

4 Duben 2010 Autor: Jan Uruba

Intel AppUp Center

Intel AppUp Center je nově dostupný v Evropě a na Linuxu.

Intel AppUp Center je místo, kde uživatelé netbooků mohou nalézt a stáhnout aplikace optimalizované pro netbooky s malým rozlišením obrazovky a procesorem od Intelu. Je to něco jako iTunes App Store pro iPhony. V Intel AppUp Center se nachází jak aplikace placené, tak i volně šířitelné.

Vše je velmi jednoduché, nejprve si musíte stáhnout desktopový klient, který je potřeba nainstalovat do vašeho netbooku. Pokud nemáte ještě účet, budete se muset zaregistrovat. Při registraci vyplníte své údaje a na svůj AppUp účet napojíte platební kartu. Poté se stačí přihlásit a můžete procházet všecny aplikace. Pokud se vám zalíbí a nejsou placené, můžete si je kliknutím stáhnout. Ty placené můžete během několika sekund napojenou platební kartou zaplatit a následně stáhnout.

AppUpp je velkou příležitostí i pro vývojáře, kteří mohou vyvinout aplikaci pro netbooky a poté ji touto cestou prodávat.


Pridat.eu

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.