VisitorVille.com
Titulní stránka » Novinky

Instalace audiovizuální a prezentační techniky je krok správným směrem. Pro koho je vhodná a proč?

4 Září 2017 Autor: luve88

Audiovizuální a prezentační technika se už dávno nepoužívá jen v moderních firmách. Stále častěji se instaluje do univerzit a škol, hotelů, restaurací, muzeí, ale i běžných domácností. Proč by neměla chybět ani vám?

Na začátku bychom vám měli zodpovědět jednu důležitou otázku – co vám audiovizuální technika přinese?

Pro koho je vhodná audiovizuální technika a proè?

Jste-li firma/majitel společnosti: AV a prezentační technika vám zjednoduší školení zaměstnanců, usnadní spojení s obchodními partnery a externími pracovníky pomocí videokonferencí, umožní prezentování výsledků vaší firmy investorům a mnoho dalšího. Vše se aspoň malou částí podílí na zvýšení zisku společnosti, proto se vám investice do AV techniky zanedlouho vrátí, a pak už pouze vydělává. AV techniku instalujeme do zasedacích, jednacích a školících místností, na recepce i do kanceláří.

Jste-li hoteliér: AV a prezentační technika v hotelu umožní pořádání konferencí a sjezdů, kvalitní ozvučení zajistí perfektní zvuk při koncertech, přednáškách a školeních, IPTV na hotelových pokojích zabaví hosty i při nepříznivém počasí a kamerové systémy zabezpečí prostor hotelu i kolem něj. Instalací audiovizuální a prezentační techniky rozšíříte portfolio služeb a zaplníte hotel dalšími návštěvníky, čímž zvednete zisky hotelu. Instalací kamerového systému ochráníte svůj majetek i majetek svých hostů.

Audiovizuální technika

Jste-li ředitel školy/rektor univerzity: audiovizuální technika ve škole umožní větší zapojení žáků a studentů v hodině. Interaktivní tabule dávají celému učivu úplně jiný rozměr. Žáci a studenti si probíranou látku lépe pamatují, učitelé a profesoři získávají novou učební pomůcku s obrovským rozsahem použití a studenti jsou připravováni na pracovní podmínky v moderních firmách. Navíc jsou moderní multimediální učebny na školách oceňovány nejen studenty, ale i rodiči. Škola a univerzita se díky technickému vybavení stává populární a rodiče do takových škol zapisují děti mnohem raději. Vybavíme vaši počítačovou učebnu spolehlivými stroji, třídy interaktivními tabulemi, přednáškové sály a učebny plátny a projektory.

Multimediální učebna

Jste-li restauratér: AV technika v salóncích a jídelnách umožní sledování sportovních utkání a mistrovství nebo pořádání setkání a rodinných oslav s promítáním fotek a videí. Fanoušci a pasivní sportovci už nebudou mít důvod, dívat se na sportovní přenosy v jiných restauracích, hospodách, nebo doma. S dobrým gulášem budete mít narváno a peníze se jen posypou.

Jste-li… normální člověk: domácí kino dodá kultovním filmům úplně jiný rozměr, výkonné multimediální centrum přidá rozum vaší televizi. Zajistíme pro vás vše potřebné i pro pořádání garden party, oslav a výročí. S AV technikou zažijete mnohem více zábavy v létě i za dlouhých zimních večerů.

Audiovizuální technika

Vyřídíme za vás vše od návrhu až po realizaci. Koukat se už mùžete sami

Jsme profíci na audiovizuální, prezentační, řídicí a bezpečnostní techniku. Věnujeme se jak prodeji techniky, tak i jejímu pronájmu, servisu a instalaci. Ušetříme vám vrásky z plánování a výběru techniky a postaráme se o vše od prvotního návrhu, vypracování podkladů, soupisu stavební připravenosti až po konečnou realizaci. Naši zákazníci mají od nás vždy něco navíc. Například slevy na spotřební materiál, revizi stavu funkčnosti celého systému zdarma, vytvoření konceptu pro instalaci a optimalizaci AV techniky, záruku funkčnosti a další. Zavolejte nám, jsme tu pro vás. Váš C-mont.

www.c-mont.cz – instalace AV techniky
www.c-servis.cz – servis AV techniky
www.c-eshop.cz – prodej a pronájem AV techniky


Pridat.eu

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.