VisitorVille.com
Titulní stránka » Hraní na netbooku

Hraní na netbooku – Emergency 4

14 Srpen 2009 Autor: Jan Uruba

První díl naší nové rubriky o hraní počítačových her na Aceru Aspire One A150 jsme zasvětili velice známému simulátoru záchranného sboru, hře Emergency 4. Hra nejede zrovna podle vysněných představ ale s trochou trpělivostí se určitě hrát dá. Ve většině případů také budete muset objetovat jazyk ve kterém hru budete hrát.
Ze začátku jsme očekávali že hru vůbec nespustíme, ale k našemu úžasu, po upravení .ini souboru (ovladače grafické karty si neporadí s přednastaveným rozlišením) ,šlo vše jako po másle. Celkem rychlé nastartování hry nás mile překvapilo a ani nahrávání první mise nebylo nejdelší. Hratelnost první mise byla excelentní.

Na následujícím videu je patrné že nejlépe hratelná z celé hraje hned první mise, díky tomu že v ní používáte minimum zasahujících jednotek. V ostatních misích to je už horší, někde během hry se vám začnout shlukovat záchrané jednotky a budete nemile překvapeni rapidním poklesem už tak špatné snímkové frekvence. Blikající majáčky také nejsou pro netbook žádný med.

Hra je hrána s nejnižšími detaily.


Video je pouze orientační.

Po nahrání tohoto videa(s německou verzí hry) jsme ještě vyzkoušeli jinou verzi – tentokrát anglickou (česká ještě nebyla námi ozkoušena). Tato verze však nešla zcela podle našich očekávání. Hodnota snímkové frekvence se s přibývajícími jednotkami blížila čím dál více k zemi. První misi jsme bez seknutí nerozchodili. Z této zkušenosti lze jednoznačně usoudit, že u plynulosti záleží hlavně na verzi nainstalované hry. Diky této skutečnosti hodnotíme hratelnost pouze kvótou 3/10.

Testováno na stroji:
Acer Aspire One A150

Bodové ohodnocení hratelnosti:

3/10

Článek vám přináší: warezcountry.cz


Pridat.eu

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.