VisitorVille.com
Titulní stránka » Novinky

Hledáte kvalitní CRM systém? Můžete ho mít zdarma!

27 Červenec 2018 Autor: luve88

Navazovat vztahy se zákazníky je v současném vysoce konkurenčním tržním prostředí pracné, a proto se stále více firem přiklání k strategii zvané CRM. Zkratka označuje anglicky termín Customer Relationship Management, což hezky česky neznamená nic jiného než řízení vztahů se zákazníky. Hlavní myšlenkou je dlouhodobá či opakovaná spolupráce a udržení si při přízně stávajících klientů.

Customer Relationship Management

Řízení vztahů se zákazníky je komplexní manažerský obor, jehož cílem je identifikovat a udržet si zákazníka. CRM firmám pomáhá zvyšovat hodnotu jednotlivých interakcí a tím i zlepšit celkovou ekonomiku podniku. Jedním z hlavních cílů je nastolení stavu, kdy se mohou zákazníci na dodavatele služeb či zboží snadno a kdykoliv obrátit.

Strategii CRM však není možné aplikovat bez vhodně zvoleného CRM systému. Jedná se o software, který zjednodušuje mnohé firemní procesy a mimo jiné usnadňuje analýzu nasbíraných dat při vedení reklamních kampani.

CRM systém má podobu klientských informací a jsou v něm obsaženy veškeré údaje o zákaznících, zakázkách a projektech, dokumenty i komunikace.

Používáte Outlook? Nemusíte se ho vzdát!

Jestliže ke komunikaci s klienty používáte populární emailový klient od Microsoftu – Outlook, jistě vás potěší, že se ho v rámci zavádění CRM sytému nemusíte vzdát. Stačí, když začnete používat eWay-CRM, který využívá rozhraní Outlooku.

CRM systém

CRM systém eWay-CRM je plnohodnotný software, který vám usnadní plánování marketingových aktivit, sledování obchodní komunikace, plánování dalších kroků i správu citlivých klientských dat.

Renomovaný server Capterra vyhodnotil český software jako jeden z nejlepších s ohledem na poměr ceny a funkcí. Zda vám vyhovuje, si můžete vyzkoušet i bezplatně, protože v základní verzi je tento CRM zdarma. Od placené varianty se liší pouze velikostí prostoru na cloudovém úložišti, absencí mobilní verze a telefonické podpory.


Pridat.eu

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.