VisitorVille.com
Titulní stránka » Novinky

Asus T200TA: Kombinace tabletu s notebookem

4 Listopad 2014 Autor: luve88

Sháníte nové zařízení z oblasti informační technologie a váháte, jestli pro vaše účely bude lepší tablet či notebook? Pořiďte si Asus T200TA. Jde o kombinace tabletu s notebookem.

O značce Asus

Asus představuje tchajwanského mezinárodního výrobce počítačové techniky a spotřební elektroniky. Vznikla již v roce 1989. Patří mezi nejprodávanější značky informační technologie.

Asus se zaměřuje na vývoj notebooků, tabletů, stolních a herních počítačů, severů, pracovních stanic, počítačových komponentů (základní desky, optické mechaniky, chladící prvky, počítačové skříně, grafické karty, multimédia, zdroje atd.), mobilních telefonů, LCD displejů, PDA a GPS navigací.

Asus T200TA

Asus T200TA představuje kombinaci tabletu a notebooku. Právě dotykové tablety jsou v současné době velmi oblíbené.

Asus T200TA

Asus T200TA

Uvedený model má vysoký výkon a vše, co pro běžnou práci s informačními technologiemi potřebujete.

A co bychom si mohli říci k jeho technickým parametrům? Zařízení je vybavené operačním systémem Windows 8.1, procesorem Intel Atom, pamětí DDR3 s operační pamětí RAM 2 GB, typem displeje IPS, jeho rozlišením je 1366×768 a hmotnost činí 750 gramů. Nezklame vás ani grafická karta či displej. Je vhodný na různé účely. Hodí se především na kancelářské práce, hraní her i další multimediální zábavu.

Díky jeho nízké hmotnosti a tenkému tělu (tloušťka kolem 1 cm) se pohodlně přenáší, takže ho můžete mít kdekoliv sebou. Je také vybavený vestavěnou dobíjecí Li-po baterií s vysokou kapacitou.

Shrnutí výhod modelu Asus T200TA

Sháníte-li kombinaci tabletu s notebookem, bude vám vyhovovat celkově svou podstatou. Snad nejvíce oceníte kvalitní displej s úhlopříčkou 11,6″ s vynikajícími pozorovacími úhly. Spolehnout se můžete také na webkameru a čistý zvuk, který zajišťuje technologie SonicMater. Věrně vykresluje hudbu i hlas.

Model Asus T200TA vám bude vyhovovat svou snadnou manipulací, rychlým a plynulým výkonem a v neposlední řadě vysokou produktivitou.


Pridat.eu

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.