VisitorVille.com
Titulní stránka » Novinky, Software

Asus spouští App Store pro netbooky

31 Květen 2010 11 639 zobrazení Autor: Václav Uruba

Jeden z předních výrobců netbooků, Asus, spouští nový obchod s aplikacemi určený pro tento oblíbený segment. Podobný koncept již úspěšně praktikovala např. firma Apple pro své telefony iPhone či tablety iPad. V případě rychle se rozvíjejícího trhu malých počítačů jde o první vlaštovku, která může předznamenat veliký úspěch tohoto způsobu distribuce softwaru. Velikou oblibu by podobný způsob správy softwaru mohl zaznamenat zejména u uživatelů netbooků s dotekovým displejem.  S ostrým nasazením svého App Store firma Asus počítá do nadcházející generace svých netbooků s konceptuálně podobným operačním systémem MeeGo.

Asus App Store

Asus App Store je založen na platformě Intel AppUp, o které jsme informovali již dříve. Zastřešuje několik kategorií softwaru, který je uzpůsoben pro běh na netboocích a malých počítačích. Charakteristickým prvkem je přehledné grafické rozhraní, které umožňuje uživateli snadný výběr, nákup a správu softwaru.

V praxi se jedná o velmi zajímavý koncept, který jsme již mohli vidět např. u zmíněného Apple App Store, či u konkurence – Google Android Market a Windows Mobile Marketplace. Uspěje i ve světě netbooků?


Pridat.eu
Nelíbilo seLíbilo se (+2 rating, 2 votes)
Loading ... Loading ...

View Comments »

 • Orph píše:

  It is much like a person read my mind! You gaze to know such a lot raeetld to this, just like you wrote the book in it or something. I do believe that you could do with some pics they are driving your message house a bit, but additionally to that particular, this is excellent blog.

 • Marcos píše:

  napsal:I agree with a few of the things insdie the post above. In today’s real world this doesn’t always apply. I’ve got a good friend who’s a little bit of an authority in the subject.

 • Rebeka píše:

  You have shed a ray of suisnhne into the forum. Thanks!

 • Hansu píše:

  Tak dobre1, zvfdšedm ji ještě předkladem palindromu (verš se může čedst v obou směrech) ruske9ho futsriuty Chlebnikova.Doufe1m, že Piskla uchove1 i grafickou fapravu.ПЕРЕВЕРТЕНЬ(Кукси, кум, мук и скук) Кони, топот, инок. Но не речь, а черен он. Идем, молод, долом меди. Чин зван мечем навзничь. Голод, чем меч долог?Пал, а норов худ и дух ворона лап. А что? Я лов? Воля отча! Яд, яд, дядя! Иди, иди! Мороз в узел, лезу взором. Солов зов, воз волос. Колесо. Жалко поклаж. Оселок.Сани, плот и воз, зов и толп и нас. Горд дох, ход дрог. И лежу. Ужели? Зол, гол лог лоз.И к вам и трем с Смерти-Мавки.Videdte, co se může všechno s verši dělat? Ruske9ho jazyka mocned, zkuste to přeložit!

Komentáře k článku

Můžete napsat komentář, nebo "trackbackovat" z vlastní stránky. Můžete se také přihlásit k odběru RSS zdroje komentářů k tomuto článku.

blog comments powered by Disqus